Jdi na obsah Jdi na menu
 


INTERCANIS 2010

25. 6. 2010

Tak fakt už nevím, co si mám o těch mých čtyřnožcích myslet.Před týdnem mě vlečou do Lanškrouna a teď zase do Brna.To jim ten Václavík nestačil.Prý když už jsme to zaplatili,tak jedeme.Ale je sobota, takže nepřijdu o cvičák,aspoň něco pozitivního.Překvapení nastalo už u brány výstaviště,žádná fronta,spousta místa na parkování, žádné davy, kterými jsme se prodírali jindy.Radka říkala, že asi dorazila krize i na výstaviště. Já říkám, že měla dorazit k nám, aby nebylo z čeho platit ty výstavy.
Ale tentokrát to bylo fakt mnohem klidnější. Kruh jsme měli v rohu haly, nikdo tam kolem moc necoural, naši mně vzali novou boudu, abych měl klid a vedle nás zaparkovala Liba se Sunnynkou, která občas vlezla ke mně do boudičky na návštěvu. A tak jsem byl spokojený a vrtěl oháňkou i na cizí lidi, což moc často nedělám.Taky nás měl posuzovat pan rozhodčí, terého jsme ještě nikdy na výstavě neměli. Radka ho trochu omrkla a zdál se jí být sympaťák. Pořád se totiž usmíval. A tak jsme za nějaké dvě hodiny nastoupili do kruhu s Blackem a jeho paničkou.My se teď potkáváme dost často a pečlivě se střídáme. Jednou má V nebo VD Black a pak zase já. Tak jsme byli všichni zvědaví, jak to rozhodne pan Řehánek.Nejdřív pěl chválu na Blacka a pak pěl chválu na mě. A měl proč, dokonce jsem na něho vrtěl ocasem, vyzařoval totiž takový nějaký klid a já byl v úplné pohodě. No a na první místo dal Blacka a já dostal Res.CAC.A víte proč? Zase ten rozkvetlý čumák. Já fakt nevím, co proti tomu mají.Jo, kdyby na jaře nerozkvetly kytky, to by se jim nelíbilo, a s mým krásně barevným nosem, který se tak moc lidem líbí, mají najednou rozhodčí problém. No ale Blackovi jsme vítězství přáli, aspoň si zlepšili náladu z klubovky.Tak kamarádi, krásné prázdniny přeje Dyk.
POSUDEK: 3letý pes správnho rámce,nůžkový skus,oko tmavé,uši správně nasazené a nesené,prostorný,hluboký hrudník,rovná hřbetní linie,ocas správně nasazen a nesen,úhlení v pořádku,pohyb prostorný,výrazné znaky,srst výborné kvality.V2 res.CAC

 

Náhledy fotografií ze složky INTERCANIS2010

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>