Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje První Výstava

14. 2. 2008

A máme ji za sebou.

Koho? No přece první výstavu. Panička měla trému prý hroznou. Já nevím ,co to je,tak jsem byl v klidu. A to jsme jeli rovnou na velikou výstavu do Brna, prý ať se ukáže, co ve mně je.

Bydlíme na vesnici, člověka málem nepotkáte a psi jsou většinou na vodítku, aby páníkům nezdrhli. Ještě že chodíme na cvičák. Ale tolik psů a lidí jako v Brně jsem ještě neviděl. Ale strach jsem neměl. Jen jsem z toho překvapení připlácl uši k hlavě a už je nezvedl. Panička mě přemlouvala,dokonce nové pískací prasátko koupila. Marně, byl jsem bez uší až do kruhu. Tam jsem je postavil, ať nedělám ostudu. Posuzoval nás pan ing.Dostál. Nejdřív mého brášku Nexíka a potom mě. Řekl paničce, že jsem perfektně osvalený-však taky spolu něco naběháme. A tak jsem dostal svoje první ocenění VN1 a krásnou žlutou stužku a diplom. A tady je celé hodnocení,které jsem dostal:

Typický proporcionálně vyvinutý pes v kostře bez nedostatků. Standardní pohyb a osrstění.

No není to krása. Panička měla velkou radost. Ale něco na sebe musím bonznout. Vůbec se mně v kruhu nechtělo stát, nejradši bych si lehl, ale panička mě pořád zvedala, prý tkhle by to nešlo a tak budeme muset tohle nacvičit.

Všechny zdraví Dyk

 

Náhledy fotografií ze složky 10.02.2008_BRNO

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>