Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZZO zkouška

2. 6. 2010
Je to divné Radka dnes vstává nějak brzy a do práce se nechystá, chystá vodítko, papíry jako na výstavu, ale Pepa spí jak pařez, takže na výstavu se chválabohu určitě nejede.Co to ta panička na mě zase chystá. Na cvičák totiž jezdíme později. Kupodivu ani neleje.Skáčeme do auta a jedeme. Daleko ne. Áá tady to přece znám, jsme v Letohradě.
Teprve teď se dozvídám, že si zkusíme složit zkoušku ZZO. Když už jsme to tak trénovali. Od nás ze cvičáku je tu pět hafanů a tři letohradští. Pan rozhodčí je sympaťák.
Vysvětlil nám, co budeme dělat, to jen pro osvěžení paměti našich psovodů a začalo pršet. No to tady už dlouho nebylo. Na řadu jsem šel pátý, Radka dala rozhočímu pac,mně se při nástupu jen hrabal v uchu, a začali jsme cvičit. Je pravda, byl jsem trochu nepozorný, čmuchal po zemi, ale provedl jsem všechny cviky byť na jedničku to fakt nebylo. Ale Radka jásala, že aport šel už na druhé pobídnutí. Na první a radostně ho dělám jen bez diváků. A do toho mokra se nechtělo sedat žádnému pejskovi. Pan rozhodčí mně napsal 46 bodů a tak jsem šťasně první část měl za sebou.A lilo čím dál víc. Speciální cviky jsme už dělali za úplného lijáku.A divte se, ve všech jsem prospěl bez ztráty kytičky. To bylo radosti, a hned se telefonovalo a psaly SMSky a čekalo až dostaneme potvrzení do výkonostních knížek. Pan rozhodčí si ještě povídal s našimi promoklými a zmrzlými páníky a pak už se jelo domů. No řeknu vám, mám z toho taky radost. A abych to potvrdil, tak jsem Radce v pondělí na louce zacvičil na jedničku.Ale to už zase měla v ruce moje oblíbené pamlsky.Trochu se musím polepšit a zacvičit tak pěkně i bez pamlsků, za pěknou pochvalu.Tak a to je všechno. Jo ještě něco, bylo to lepší než na výstavě. Ahoj všechny zdraví Dyk
 

Náhledy fotografií ze složky ZZO

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>